Massages

Klasická tantra masáž

Klasická tantra masáž
60 min
130 €
90 min
150 €
120 min
200 €

Tento typ masáže je určený hlavne pre tých , ktorý ešte nemajú skúsenosti s tantrou , sú hamblivejší a majú prvotné obavy čo presne od tejto masáže očakávať. Priebeh je skôr jemnejší a nežnejší a sústreďuje sa hlavne na dosiahnutie hlbokej relaxácie aby ste sa vedeli sústrediť predovšetkým sami na seba a naučili sa prežívať intentívne prítomný okamih a všetky nové typy dotykov, ktoré pri tejto masáži zažijete.

Postup : 

Pri úvodnom rozhovore Vám masérka dopodrobna opíše čo všetko Vás bude čakať , pár otázkami sa pokúsi zistiť čo by sa Vám pri tejto masáži mohlo páčiť , aby vedela na ktoré postupy má vyhradiť viac času. Masáž sa začína rituálom , ktorý sa vykonáva v stoji alebo podľa želania aj v sede. Využívajú sa pri ňom jemné a dráždivé dotyky na navodenie správnej atmosféry a naladenie sa na masáž. Pri rituáli je veľmi doležité správne dýchanie , preto sa musíte nechať viesť vašou tantra lady. Pokračuje sa exit masážou , pri ktorej sa odbúrava napätie z celeho tela intentívnymi ťahmi. Ďalej podľa želania aplikujeme masáž horúcimi uteráčikmi a následne ovievanie jemnými predmetmi ako napríklad pierka. Tieto postupy sa používaju len v prípade záujmu klienta po osobnej konzultácii. 

Na rad prichádza tá najdlhšia a najzaujímavejšia časť , ktorou je celotelová olejová masáž , pri ktorej sa premasíruje kompletne celé telo: chrbát, sedacie svalstvo, nohy a tak isto sa prechádza po všetkých rôznych erotogénnych zónach na tele a postupne sa stupňuje sexuálna energia , ktorá vedie až k záverečnej masáži lingamu , končiaca väčšinou prežitím hlbokého celotelového orgazmu.

Pri tejto masáži musí byť klient pasívny a snažit sa sústrediť len na príjímanie dotykov.

Body to body

Body to body
60 min
150 €
90 min
180 €
120 min
220 €

Masáž telo na telo je vyšší následný level a vychádza z klasickej tantrickej masáže , avšak tým , že pri tejto masáži je masérka už úplne nahá , je možné omnoho viac stupňovať vzrušenie a dráždit zmysly rôznymi vizuálnymi a senzuálnymi prvkami. Masérkine jemné a rozpálene telo sa bude kĺzať pomaly a vášnivo po vašom , až kým to budete zvládať uniesť. Zimomriavky sú počas tejto masáže viac než samozrejmosť  a masérka bude testovať , na ktorých miestach ste najvzrušivejší.

Táto masáž je jednoznačne jedna z najobľúbenejších , pretože pocit takej tesnej blízkosti vašej prekrásnej masérky je jednoducho najviac sexi. Masérka sa snaží viesť masáž tak , aby ste sa vedeli správne ovládať a kontrolovať vaše vzrušenie. Samozrejme keď to už ďalej nie je možné , prechádza sa jemne na masáž intímnych partií , pri ktorej je následny orgazmus úplne prirodzený. 

Pri tejto masáži sú povolené jemné, nežné dotyky ale ešte stále ste hlavne prijímateľom masáže 

Vzájomná tantrická masáž

Vzájomná tantrická masáž
60 min
200 €
90 min
250 €
120 min
290 €

Najvyšší stupeň ovladánia si vyžaduje práve vzájomná tantrická masáž , pri ktorej vás masérka navádza na vzájomné dotyky , vďaka ktorým si masáž možete vychutnávat v úplne inom rozmere. Celý postup začína najprv nežnejšie , aby ste mali aj vy možnosť skúmať rôzne druhotné erotogénne zony na tele masérky a poodhalili si cestu k spoločnému vzrušeniu.  Po jemných dotykoch a navodení správnej dôvery sa masáž začína stupňovať na vyšší a vyšší level vzrušenia , až kým si nebudete priať aby ste boli radšej spútaný ako sa musieť tak veľmi kontrolovať.

Postup :

Vzajomná tantrická masáž zahŕňa všetky postupy klasickej aj body to body masáže , na začiatok však máte na výber aj spoločnú sprchu alebo kúpeľ s masérkou a na konci masáže máte tiež vyhradený priestor sa podľa želania venovať masérke  alebo sa nechať viesť jej dotykmi , tak aby si aj ona vedela masáž s vami vzájomne viac vychutnať.

Pri tejto masáži už môžete byť prijímajúcim ako aj dávajúcim.

Nuru masáž

Nuru masáž
60
180 €
90 min
220 €
120 min
260 €

Táto masáž je svojou podstatou a priebehom takmer identická s masážou telo na telo , lenže na rozdiel od tejto masáže sa nevyužíva na masírovanie olej ale špeciálny bio nuru gél , vďaka ktorému sa  bude môcť masérka oveľa intenzívnejšie kĺzať po vašom tele , čo je určite zaujímavy senzuálny aj vizuálny zážitok.

Práve pri tejto masáži sa tiež menia rôzne náročnejšie polohy masírovania, čo vás bude privádzať k veľmi šteklivým myšlienkam. Záverečná intímna masáž je taktiež obohatená o masáž pomalým jemným klzaním celého tela masérky po tom vašom , čo bude mať na svedomí to , že sa táto nuru masáž stane jednou z vašich najobľubenejších.

Táto masáž samozrejme obsahuje aj vzrušujúcu masáž lingamu , ktorá može viesť až k orgazmu.

Počas celého priebehu ste len prímajúcim a pri masáži sa sústreďujete na prácu s vašou sexuálnou energiou.

Vzájomná nuru masáž

Vzájomná nuru masáž
90 min
260 €
120 min
300 €

Špeciálna kombinácia vzrušujúcej nuru masáže , pri ktorej ste aktívny už aj vy a môžete  si vyskúšať masírovanie so špeciálnym NURU gélom , pričom vás vaša masérka bude viesť ako je to správne a čo najdráždivejšie.. 

Tantra Angels Exclusive *****

Tantra Angels Exclusive *****
120 min
350 €
150 min
390 €

Nechajte sa prekvapiť našim najprepracovanejším programom, ktorý zahŕňa rôzne zaujímavé masážne techniky a iné nevšedné prekvapenia , ktoré vo vás prebudia vaše zmysly.

Táto špeciálna masáž spája všetky najlepšie tantrické programy dokopy a k tomu pripája aj rôzne novinky, ktoré môžete vyskúšať len u nás. Ak chcete vyskúsať niečo extra a zabudnúť na stereotypné postupy , tak tento program je práve pre vás! 

Samozrejmosťou je aj špeciálna príprava miestnosti a nadštandartný servis s výberom rôznych nápojov podľa želania ( šampanské, proseko, víno, nealko nápoje a iné.... )

Na tento program je potrebné sa objednať aspon 2 hodiny vopred , aby sa stihlo všetko pripraviť k Vašej maximálnej spokojnosti.

Classic tantric massage

Classic tantric massage
60 min
130 €
90 min
150 €

This type of massage is especially for people, who dont have previous experience with tantra massage, are shy and have initial doubts about what they can expect from this type of unique massage . Process of this massage is more gentle and softer. Its main focus is on achieving of incredibly deep relaxation where you can fully feel yourselves and learn how to experience intensive present moment and all new touches that you get to experience during this unique massage .

Process:

During the opening conversation, your chosen masseuse will explain to you in detail what awaits you. Masseuse will try to find out by few questions what you like - your preferences during the massage, so she knows exactly where to spend more time, which special moves or procedures to use and which parts of your body to focus on .

Massage begins with the special ritual either in standing or sitting position(client's choice).

Gentle and teasing touches are used to create right atmosphere so you can tune-in for upcoming delicacy. You have to let your tantra lady to lead you in order to reach so important correct breathing.

Then whole process continues with so-called exit massage - intensive moves are applied to get rid of last remnants of tension in your body.

According to your wish and opening conversation, hot towels massage could be applied or teasing by soft objects like feathers could be used to create astonishing arousal. However these are applied only according to client's wishes expressed in opening consultation in the beginning of the whole massage.

This is followed by longest and most interesting part which is full body oil massage during which is every part of your longing body completely massaged by our sexy, attractive masseuse that is there only for you to enjoy.

Back, butt muscles, legs and all erotogenic zones are massaged to deepen up and strengthen sexual energy between you and your playful masseuse in order to proceed to finishing lingam massage, ending usually in full burst of shivering whole body orgasm.

During this massage, client should stay passive and focus on receiving lustful touches from attractive masseuse.

Body to body massage

Body to body massage
60 min
150€
90 min
180€
120 min
220€

Body to body tantric massage is higher following level of classic tantric massage . However, masseuse is completely naked during this massage and your senses are teased to the limits by various sensual and visual elements. Therefore, sexual energy flow between you and your chosen beautiful masseuse is unbearable. Her(his) gentle and at the same time burning body will be sliding back and forth over your naked body, playfully with passion until you won't be able to take it anymore. Goosebumps are sure thing during this spectacular massage and tantra lady will be testing which parts of your body are most sensitive to her lustful naked burning body.

This type of massage is definitely one of the most favorite since the feeling of having such a beautiful naked body of masseuse so close to you is so sexy and simply screaming for orgasm. Attractive masseuse is leading the massage in a way so you are able to control yourself and your sexual arousal. But of course, if it's not possible to delay your excitement anymore, masseuse will smoothly start massage of your intimate parts. During this massage is whole body orgasm completely natural result.

You are still mostly recipient during this unique massage, but your soft and gentle touches on tantra lady's body are allowed and mostly welcome.

Mutual tantric massage

Mutual tantric massage
60 min
200 €
90 min
250 €
120 min
290 €

Nuru massage

Nuru massage
60 min
180 €
90 min
220 €
120 min
260 €

Mutual nuru massage

Mutual nuru massage
90 min
260 €
120 min
300 €
150 min
350 €

Tantra Angels Exclusive *****

Tantra Angels Exclusive *****
120 min
350 €
150 min
390 €